Atlétikáink őszi edzőtáborokban című gallériából ízelítő
Dátum: 2026 június 10. (szerda) | Margit

Az esemény nyereségét a szervezők jótékonysági célra, a szolgálat közben elhunyt rendészeti dolgozók megsegítésére alakult alapítvány számlájára utalják.

A Papp László Felnőtt Magyar Bajnokságon jártak az UTE Madárfészek Nemzeti Ökölvívó Akadémia sportolói.

Beri Krisztina a Harcosok Viadala ökölvívó gálán zárta le aktív sportolói pályafutását. Az elért eredményeit a Magyar Ökölvívó Szövetség nevében Kurtucz Csaba elnökhelyettes köszönte meg, és nagyon sok sikert kívánt a kezdődő edzői karrierjéhez.

Keveset hallottunk Erdei Zsoltról azóta, hogy 2020 augusztusában lemondott a Magyar Ökölvívó Szakszövetség szakmai társelnöki posztjáról. - írja az index.hu. Az utóbbi két évben újpesti műhelyét, a Madárfészek Akadémiát építette, fejlesztette, és nevelte szép csendben a fiatal tehetségeket. Most azonban visszatér a reflektorfénybe az általa szervezett nagyszabású gálával, amelyen nyolc bokszmeccs mellett két látványosnak ígérkező K-1-es viadalt is láthat a nagyérdemű.
UTE Ökölvívó szakosztályi információk
Demlyén István
Tiszteletbeli Elnök
Kóczián József
Szakosztály Igazgató
Farkas József
Szakosztály Vezető
Soltészné Dr. Nagy Katalin
Elnökhelyettes - a női szakosztály vezetője
Fekete László
Elnökségi tag (Mogul Autosport Kft. elnöke)
további információk...
UTE Ökölvívó szakosztály története
Az UTE ökölvívó szakosztály rövid történelme
Nemzeti Sport 1926. január 15-i száma:
Az UTE bokszolószakosztálya megalakult. A stadionban minden kedden, csütörtökön és szombaton 5-9-ig folyó tréningen érdeklődőket szívesen lát a szakosztály vezetősége. Az UTE trénere Nánay, az MTC nehézsúlyú versenyzője. A megalakulás idejétől számított alig egy hónap elteltével a Welter súlyú Zust elindul az FTC meghívásos versenyén. Vereséget szenved, de nem vall szégyent...