UTE Kiállítás című gallériából ízelítő
Dátum: 2026 június 10. (szerda) | Margit
2024 évi utánpótlás ökölvívó Magyar Kupa
Az év első jelentős utánpótlás versenyén egy teljesen kezdő, új csapattal nevezett szakosztályunk.
Nyolc fővel vettünk részt e rangos viadalon, ahol igen magas színvonalú küzdelmeket láthattunk, rengeteg tapasztalatot szerezhettünk felnövekvőink hozzáállásával és tehetségi-akarati tényezőikkel kapcsolatban.
A tornáról két érmes helyezéssel tért haza csapatunk (egy II., egy III. és két V. helyezést szereztek sportolóink).
Minden csapat tagunk bebizonyította, hogy érdemes velük napi szinten foglalkozni, edzeni, segíteni fejlődésüket, hiszen a látottak alapján van jövőképünk, amit a szülőknek és az összes szakosztályi tagunknak köszönünk, hiszen nélkülük ez a jövőkép nem lenne ennyire biztató és erős!
Köszönjük szépen edzőinknek is (Beri Krisztina, Farkas Márton és Farkas József)!
